You are currently viewing Az MNB Felsővezetői Kurzusán kilencedik vendégünk: Virág Barnabás Alelnök Úr

Az MNB Felsővezetői Kurzusán kilencedik vendégünk: Virág Barnabás Alelnök Úr

Virág Barnabás, az MNB Monetáris politikáért és pénzügyi stabilitásért felelős alelnöke.

Előadásának témája: Új fenntartható közgazdaságtan: fenntarthatóság és multidiszciplinaritás

Előadás időpontja: 2021.11.30.

Az előadó rövid bemutatkozója:

Virág Barnabás 2020. június 22. óta a Magyar Nemzeti Bank (MNB) monetáris politikáért és pénzügyi stabilitásért felelős alelnöke. Előtte, 2015-től az MNB Monetáris politikáért és közgazdasági elemzésekért felelős ügyvezető igazgatója volt. 2013 és 2015 között az MNB Közgazdasági elemzésekért felelős igazgatója. 2003-tól az MNB elemző munkatársa.

Korábban a Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem (a jelenlegi Corvinus) oktatója, valamint a Pénzügyminisztérium elemzője.

2017-ben a Popovics Díj díjazottja. Tanulmányait a Budapesti Közigazgatási és Államigazgatási Egyetemen végezte.

Regisztrációhoz látogasson el: