You are currently viewing BUS2BUS 2022 beszámoló

BUS2BUS 2022 beszámoló

Az elektromos autóbuszokkal foglalkozó BUS2BUS rendezvény 2022. április 27 és 28 között került megrendezésre Berlinben, amelyen közel 100 kiállító vett részt 14 országból, köztük az ipar olyan jelentős képviselői, mint a járműgyártó MAN és IVECO, vagy a töltőberendezés gyártó ABB. Egyedüli magyar kiállítóként a Bolley csapata vett részt a rendezvényen a Zöld Pénzügyek és Zöld Gazdaság Műhely támogatásával. A csapat tagjai a BME Közlekedéstechnológia és Közlekedésgazdasági Tanszék munkatársai és a BME diákjai, akik a városi elektromos autóbuszok üzemeltetését és töltését optimalizáló megoldásukat mutatták be a potenciális partnereknek.

A rendezvényen résztvevő csapattagok (Dr. habil. Csiszár Csaba egyetemi docens, Dr. Csonka Bálint tudományos munkatárs és Hegyi Patrik MSc hallgató) több kiállítóval is felvették a kapcsolatot, ami jelentősen elősegítheti a Bolley nevű módszer alkalmazását, „hiszen mindegy, hogy busz vagy troli, a megoldás Bolley”.

További információ: www.bolley.hu