You are currently viewing Recenziók Raymond Kurzweil könyveiből – az MNB-BME Könyvklub rendhagyó eseménye

Recenziók Raymond Kurzweil könyveiből – az MNB-BME Könyvklub rendhagyó eseménye

2021. május 17-én 16 órától az MNB-BME Könyvklub tagjai a mesterséges intelligencia technológiák világszerte ismert gondolkodójáról hallhatnak.

Az eseményen Héder Mihály egyetemi docens vezetésével Ray Kurzweil, a mesterséges intelligencia nemzetközi hírű kutatójának The singularity is near c. könyvét, az After Shock címmel megjelent, több mint száz futurista gondolatait összegző esszékötetét, valamint Ray Kurzweil és Tracy J. Trothen Spiritualities, ethics, and impications of human enhancement and artificial intelligence c. művét ismertetik a Magyar Nemzeti Bank, valamint a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem szakértői. Az esemény zárásaként Kristóf Péter, az ExO Works Közép-európai nagykövete tart rövid előadást Kurzweil üzleti gondolkodásra gyakorolt hatásáról.

A május 17-i rendezvényen az MNB-BME Könyvklub tagjai vehetnek részt, csatlakozni a csoportba való belépéssel lehet.

További részletek:

Érdemes csatlakozni!