You are currently viewing Ozan Varol: Gondolkodj úgy, mint egy űrkutató! – Könyvbemutató

Ozan Varol: Gondolkodj úgy, mint egy űrkutató! – Könyvbemutató

Az esemény lezajlott, a róla szóló beszámolót blogposztjaink között olvashatja: ITT!

A Pallas Athéné Könyvkiadó és az MNB–BME Könyvklub könyvbemutatóval egybekötött szemeszterzáró eseményt tart, ahol

Ozan Varol:

Gondolkodj úgy, mint egy űrkutató!

Kis lépés a stratégialkotásban, hatalmas ugrás a munkában és a magánéletben

című könyvéről beszélgetnek meghívott szakértőink.

A bemutató időpontja: 2023. június 1. (csütörtök), 12.15 óra

A bemutató helyszíne: BME Q épület, B402. terem (1117 Bp., Magyar tudósok krt. 2.)

12.15 óra: Köszöntő

12.20 óra: Pódiumbeszélgetés

Résztvevők:

• Ferencsák Tímea Learning Solutions Consultant, Business Coach
  • Bacsárdi László mérnök-informatikus, a BME Hálózati Rendszerek és Szolgáltatások Tanszékén működő Mobil Kommunikáció és Kvantumtechnológiák Laboratórium vezetője, a 2022-ben induló műegyetemi űrmérnök mesterszak szakfelelőse
  • Kocsis Gábor coach, harcművész mester, űrkutató mérnök
  • A beszélgetést Szabó Tibor, a BME-GTK Menedzsment és Vállalkozásgazdaságtan Tanszékének egyetemi adjunktusa moderálja

13.00 óra: Az MNB–BME Könyvklub szemeszterzárásaként az oklevelek átadása

A díjakat átadják:

• Dr. Kern László MNB Oktatási Főosztály főosztályvezetője
  • Dr. Nemeslaki András BME MVT tanszékvezető egyetemi tanár

13.10 óra: Az esemény vége

Részvételi szándékukat, kérjük, 2023. május 31., szerda délelőtt 10 óráig jelezzék az alábbi űrlapon!

Megtisztelő részvételére feltétlen számítunk!

A Gondolkodj úgy, mint egy űrkutató! egy lebilincselő és gyakorlatias útmutató mindazok számára, akik javítani szeretnék problémamegoldó készségüket és elérni céljaikat. A könyv tele van inspiráló példákkal és megvalósítható tanácsokkal, valamint új szemléletet nyújt az összetett kihívások megközelítéséhez és az akadályok leküzdéséhez. Akár diák, vállalkozó vagy dolgozó szakemberként olvassuk, Ozan Varol kötete értékes forrásként szolgálhat számunkra, amely segíthet kibontakoztatni a bennünk rejlő lehetőségeket és elérni az álmainkat.